11 купонов - bookclub.ua

 • Не озирайся і мовчи. Макс Кидрук

  Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся. Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

  20%

  осталось 8 дней
  Показать
 • Отчаянная помощница для смутьяна. В. Свободина

  Из Китая, после длительной командировки, вернулся Андрей Радов - один из топ-менеджеров крупной компании. Он - настоящий завидный жених: молодой, харизматичный, чрезвычайно хорош собой. И вот теперь он ищет себе помощницу. Но в день собеседования из его кабинета одна за другой вылетают кандидатки на должность - в слезах, в истерике и недоумении. Ему нужна не просто красивая кукла-секретарша, а соратница и трудоголик. Ксюша, расстроенная изменой мужа и разочаровавшаяся в семейной жизни девушка, решает попробовать свои силы и рискнуть… Этот шаг изменит ее жизнь навсегда…

  19%

  осталось 8 дней
  Показать
 • Тінь вітру. Карлос Руис Сафон

  «Тінь вітру» — перша книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Вона перекладена більш ніж 30 мовами й видана у 40 країнах світу загальним накладом 10 мільйонів примірників. Книжка містить цілий світ. Вона може відповісти на багато запитань, а інколи може втрутитися у ваше життя — і змінити його до невпізнання… Знайшовши на Цвинтарі забутих книжок твір маловідомого письменника, юний Даніель за одну ніч прочитує його. І розуміє, що віднині життя не буде таким, як раніше. Про що ця історія? Про вигадливі лабіринти фантазії? Про диявола, який сходить зі сторінок книжки й починає плутати карти всім дійовим особам? Про війну, яка нівечить людські життя? Так, але передусім це, звісно, історія про кохання, про вічний потяг душ і тіл, заради якого тільки й варто жити.

  20%

  осталось 8 дней
  Показать
 • Лысая гора, или Я буду любить тебя вечно. Сергей Пономаренко

  Возможно ли научиться колдовству, украв тайную книгу? Способна ли магия изменить судьбу? Влияют ли наши прошлые жизни на настоящее? Завораживающая мистика и события, от которых холодеет кровь… В 1912 году на Лысой горе казнили Анику Мозенз, обвинив в отравлении своих родных, но девушка была непричастна к убийству. Событие из прошлого мистическим образом влияет на судьбу людей в современном мире. В какой-то момент Глеб понимает, что он — виновник казни Аники, его возлюбленной, а окружающие его люди также причастны к убийству девушки. Лысая гора какой-то магической силой манит их к себе, пытаясь рассказать историю из прошлого. В их жизни вмешивается колдовство, черная магия, а мистические знаки, кажется, просто преследуют… Смогут ли герои разобраться в произошедшем почти сто лет назад и исправить ошибки, совершенные в предыдущей жизни? Удастся ли им разрушить силу колдовства?

  20%

  осталось 8 дней
  Показать
 • Прислуга. К. Стокетт

  1960-і роки, штат Міссісіпі, США. Ейбілін все своє життя пропрацювала служницею у білих людей, виростила сімнадцять їхніх дітей, але втратила свого єдиного сина. Мінні — невгамовна й нестримна жінка, з якою не варто сперечатися. Через свій непростий характер вона змушена часто змінювати господарів, але роботу таки може знайти: її торти і пироги незрівнянні. Скітер, біла дівчина, після закінчення університету повертається у рідний Джексон. Вона мріє про письменницьку кар’єру і хоче розповісти світові про те, що коїться тут, на Півдні Америки. Ці жінки — дуже різні. Але їх об’єднує загострене відчуття справедливості та непереборне прагнення до змін у своєму житті. Вони разом пишуть свою таємну книгу про нелегку долю та устав тогочасного життя і не знають, чи вдасться їй колись побачити світ…

  20%

  осталось 8 дней
  Показать